dust8

Měli jste někdy menší chuť na jídlo ať už to mělo jakýkoliv důvod?

Odpovědi
Drap

Ano, protože...

Díky občasným problémům se zdravím.

Kepler

Jiná odpověď...

Bez zjevného důvodu, staří mi si dát jenom čaj nebo kafe.

Ametyst

Ano, protože...

Při častém cestování není vždycky možnost se najíst včas nebo hodně. Potom si tělo zvykne na menší příděl a je to vlastně příjemné. Podotýkám, že jsem jídlo nikdy nenahrazovala ká­vou.

Dochy

Ano, protože...

… až přímo nechuť. Při některých zdravotních problémech je to docela normální.

Rokio

Ano, protože...

Ano, kvůli nemoci.

Zrovna ani ne před týdnem jsem měl průjem, pocity na zvracení a horečku, takže se mi nechtělo jíst a musel jsem držet dietu.

da ny

Ano, protože...

Je to přirozené (normální).
Na člověka mohou působit fáze měsíce, roční období, stres, melancholie i zdraví.