Jiří Bohumil

Měli jste někdo covid a léčili jste se Isoprinosinem, nebo Ivermektinem?

Zajímalo by mne, jestli máte někdo vlastní zkušenost, případně zkušenost ze svého blízkého okolí, s léčbou covidu těmito léky.
A pokud ano, jaký byl průběh nemoci a pokud byl lehčí, zda to použití těchto léků připisujete. Dík za odpovědi.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ano, covídka mám za sebou už asi rok. Neléčil jsem nijak, bo jsem netušil, že ho mám. Průběh nemoci pravděpodobně bezpříznakový. Jestli mi bylo nějaký den „slaběji“ (a vzal si nějaké „céčko“ nebo uvařil čaj apod.) si nevybavuji, tyhle kraviny s ohledem na věk moc neřeším, bo bych nedělal nic jiného. Tím myslím, že „je mi naprd“ je tak nějak setrvalý stav, ale jak říkám, věk na to už mám. O prodělané nemoci jsem se dozvěděl z mnohem pozdějších testů na protilátky. :)

Další odpovědi
zjentek

U pacientů ochotných léčit kovida Ivermektinem se zjevně projevují příznaky duševní nemoci, zvané řitní slepota!
https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/ivermektin-je-jen-zneuziti-falesne-nadeje-pro-politickou-kampan-rika-lekar-146334
https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/zazrak-ivermektin-muze-ublizit-neberte-ho-varuje-americky-urad-145955
https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/ivermektin-pro-lidi-nejsme-ve-stredoveku-za-me-ne-rika-babisuv-poslanec-146342

Aliendrone a ty těm výsledkům „mnohem pozdějších testů na protilátky“ věříš? No tak to se ti musím přiznat, že jsem tě považoval za mnohem, ale MNOHEM prozíravějšího tvora řádu alienů!

Nebo jinak: FAKT VĚŘÍŠ, žes měl kovida, protože to ukazují „mnohem pozdější testy na protilátky“?

Kua já bych chtěl taky tak věřit té „vědě“. To musí být superjednoduchý život. (;

Midoc

Isoprinosinem jsem se neléčil. Možná pomáhá.
https://www.mskruh­.cz/clanky/in­fo-cesi-uzivaji-lek-pro-kone-a-vyuzivaji-sluzeb-lekaren-z-polska
https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/spd-sili-v-pruzkumech-jak-s-tim-chce-nalozit-odpovida-mistopredseda-hrncir-147582

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

zjentek>>> Hele, ohledně covidu jsem VELKÝ skeptik vůbec a ostatně to tu NEZŘÍDKA dávám najevo. Na druhou stranu jsem kupříkladu s „coviďákem“ absolovoval dlouhá poježdění v autě bez roušek (Praha-Brno a z5 apod. – nevěděli jsme, že je covidpozitivní, na to se přišlo náhodným testem) – a NIC! I kdybych deklarovanou strašlivou virulenci covidu snížil 10X, tak je prakticky nemožné, abych se nenakazil. Jediné vysvětlení je, že již MÁM FUNKČNÍ protilátky a ty si nenahvízdám ze vzduchu, nýbrž proděláním choroby. ;) :D :D

zjentek

No tak dobře no. Ale stejně… (; (; (;