Elk

Měli jste dnes taky problémy v síti Vodafone? Nevíte proč?

Doplňuji:
U mě totiž (odpoledne) nebylo slyšet volajícího a navíc jsem dostal důležitou pracovní SMS se zpožděním 2hodiny 10 minut, tudíž jsem nebyl tam, kde jsem měl být.

Nejlepší odpověď
Vodafone

Dobrý večer, Elku,
za potíže se omlouváme, vysvětlujeme je na http://pece.vo­dafone.cz/app/an­swers/list/c/311/a_id­/2180. Ondra, Péče o zákazníky

Další odpovědi
Drap

Během celého dne jsem žádné problémy neměl

cochee

Já mám podezření na drobné problémy u Vodafone už několik týdnů. Mi ovšem v tuto dobu zároveň pomalu odchází mobil do křemíkového nebe, takže nemůžu s určitostí potvrdit, co přičíst na vrub telefonu a co Vodafonu.

mosoj

Žena má Vodafon a odpoledne signál neměla. Jak dlouho nevím.

suaeda

Problém s vodafone jsem neměl. Asi byl problém v určité části Česka, nebo v kraji. Měl jsem drobné problémy s tímto operátorem zhruba před měsícem. Pravděpodobně to tehdy bylo způsobeno opravou vysílačů a dobudováním technologie na rychlejší internet.