Meggie2

Měli by v kuchyni nosit kuchaři gumové rukavice?

Odpovědi
Drap

Ne, nemusí.

Malvína

Ano, měli by. Ale povinné to není.

klob1

Jestli v nich třeba uklízeli záchod, tak by si je měli sundat a omýt ruce. Takže nenosit. Ona ta chuť té gumy je také dobrá, ale mě nechutná a hlavně ta vůně. Jinak zase opačně, pokud mají ruce od něčeho neumyté, tak by si je měli vzít. Když mám gumové rukavice, tak pak i po omytí, mi ty ruce smrdí gumou. A hned to nesmyje se ani voňavým mýdlem.

Dr. Darko

Kuchaři by za žádnou cenu neměli nosit rukavice, nošení rukavic je mnohem víc nehygienický než je nosit. Představte si, že bez rukavic chytnete kus masa. Víte, že máte špinavé ruce a hned potom si je jdete umýt. Při tom když člověk má rukavice, tak vůbec necítí špinavou ruku a automaticky bude zapomínat na mytí rukou. Za mě rozhodně rukavice nenosit.