briketka10

Měla jsem ráda Boba Frídla a dnes zemřel podělíte se se mnou o zármutek ??

..děkuji Vám..
http://www.you­tube.com/watch?v=SK71PJn­s7O8

Nejlepší odpověď
anonym

Já ho nijak zvlášť nesledovala, ale nevadil mi. Zemřel docela mladej a v hospicu
na rakovinu…to není nic, co by jeden někomu přál.

Další odpovědi
radce

No jo, opravdu, ve zprávách se o jeho úmrtí asi nějak moc nezmiňovali. Je pravda, že poslední dobou o něm moc slyšet nebylo, ale přesto to byl zpěvák, kterého je určitě škoda, mohl tu s námi být a rozdávat radost ještě mnoho let…

pusinka50

Vůbec nevím, že zemřel, ve zprávách to ani nezmínili, to si nezasloužil a takový konec také ne. Mám od něj doma elpíčko a dřív jsem ho poslouchala, pak jsem na něj nějak pozapomněla, poslouchám spíš country a folk, je mi ho líto. Tady je rozhovor s ním o jeho rakovině

http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/1186000189-13-komnata/211562210­800040-13-komnata-boba-fridla/

Braník

Byl faj a byl hlavně průkopníkem Boba Dylana,po kterém si dal taky své jméno BOB

zjentek

je mi to líto,upřímnou soustrast.

pusinka50

Vůbec nevím, že umřel a čím si prošel. Poslouchala jsem ho, nebyl to úplně můj šálek čaje, ale mám od něj již mnoho let dokonce elpíčko a kdysi jsem ho měla ráda, pak jsem na něj nějak prostě pozapomněla. Je mi ho líto

http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/1186000189-13-komnata/211562210­800040-13-komnata-boba-fridla/

anonym

jeste si pamatuji jeho 13. komnatu .. videla jste ? mluvil tam o sve nemoci ..

briketka10

  • iv-

viděla, když jsme jezdily se ségrou na prázdniny
do Svatobořic, tak hrávali v rozhlase Belindu od
Štědroně, ten byl taky moc oblíbenej díky Popelce,
ale na Boba Frídla neměl toho si poušteli pořád
starší kluci s našema tetama a kámoškama na
singlech :O)

briketka10

a nemám tu žádný pitivo ..je mi smutno ..

anonym

;(