Cohen

Měl bych říct svojí holce, že umim autofelaci?

Mám týden holku a vyvíjí se to velmi dobře (mně je 31 a jí 29), tak přemýšlim nad tim, jestli jí mam o tom v budoucnu říct, aby to nebylo nakonec proti mně, aby si neřekla „on si to udělá sám, mě ktomu tolik nepotřebuje.“

Autofelace neni zase tak ojedinělá (vim o tom vše), tak mě zajímá, jestli tohle kluci říkají svým holkám a jaké to je s tim být ve vztahu. Bývalé přítelkyni jsem to 8 let tajil.

Nejlepší odpověď
Danina65

No jasně!!!Jde v podstatě o akrobatický výkon, musíš mít břišáky samo sám ďábel

Další odpovědi
gecco

😁
Rozhodně jí to nejen řekni, ale i ukaž – můžete pak soutěžit, třeba kdo ji umí líp…
😁

Awe

Já to umět, tak holku nepotřebuju

chachar1922

Ja bych to asi vedet nechtela. Ale tak ty budes znat svou pritelkyni lepe nez ja. Tak predpokladej, zda by to slyset chtela ci ne a jakou bude mit reakci a podle toho ji to rekni :)

mosoj

Cucej si co se ti zachce. Co já s tím ?

Emefej

Klidně jí to řekni, určitě jí to poteší. Pokud se o tom stydíš mluvit, napiš jí to na Facebooku.

anonym

To jí asi neříkej a když tě pak opustí,tak dej po těch letech pozor na to,aby ses ještě k němu ohnul.

zjentek

vona to asi tak nějak pozná, ženský na to jsou bestie chytrý. Buďto to vycejtí při líbání a nebo podle svalů, který ti teď, když sis ji našel, patrně ochabnou. A jestli ti kvůli tomu zdrhne, tak pak zkus trénovat třeba autoanál, to je trošku více ojedinělé.

ivzez

Tak jste se nám pochlubil…

Ale vážně:
Co míníte obratem „a vyvíjí se to velice dobře“?
Co od té dívky očekáváte?

Podle mne jsou podobné úvahy po týdnu známosti předčasné.
Jestli jí to říct, nebo ne si budete rozmyslet sám.
Ale počkala bych s tím, až se navzájem lépe poznáte.