dust8

Měl by mít křovák hrdost a zůstat křovákem, nebo to pověsit na hák a utéct do Evropy za lepším životem?

Nejlepší odpověď
Kelt

Jak víš, že je tady lepší život než u Křováků. Myslíš že hmotné věci, rychlé spojení, možnost létat letadlem, na každém rohu koupíš Colu v plechovce a hamburger, na Smartfonu si stáhneš film atd A na druhhou stranu je třeba takový křovák spokojený, nic mu nechybí, je zdraví, nemusí se tlačit v obchodě na slevněné rohlíky, nemusí čekat na křižovatce a pak jít jako stádo ovcí. Třeba je jeho duševní život mnohem bohatší než 95 % evropské populace a víc k životu nepotřebuje Má málo a stačí mu to, váží si toho a je za vděčný. To my civilizovaní lidé brečíme, že něco není.

Další odpovědi
Drap

Takové věci si musí každý rozhodnout sám.