petra145

Splnila jsem zadání maturitní práce?

Maturita 2018 sloh-zpráva

Chtěla bych se zeptat,psala jsem maturitní téma Prague Food Festival. Na začátku jsem uvedla, že akce probíhala od 16.-18.března. Dále jsem však jen napsala, že se vyráběly pralinky a byla degustace jídel. Lidé hlasovali o nejlepší jídlo a každý večer byl vyhlášen nejlepší pokrm. Vadí, že jsem konkrétně nepsala o každém dni? A jen jsem celkově napsala, co se tam dělo? V zadání bylo uvedeno, že mám napsat o průběhu akce. Bude tato práce hodnocena za 0?

Prague Food Festival 2018
VÝCHOZÍ TEXT
Prague Food Festival 2018 je určen všem lidem, kteří se zajímají o gastronomii.
Kdy: pátek 16. března – neděle 18. března 2018
Kde: areál výstaviště v pražských Letňanech
Vstupné: 450 Kč v předprodeji, 550 Kč na místě
Z programu vybíráme:
x výroba pralinek z pravé belgické čokolády
x degustace jídel světové kuchyně
(www.praguefood­festival.cz, upraveno)
Zpracování: zpráva do časopisu Vaříme s láskou o průběhu akce představené ve výchozím textu

Nejlepší odpověď
annas

Ptáte se na špatném místě. Pokud vím, nikdo z nás práce neopravuje, navíc je třeba přečíst celou práci, její zpracování, stylizaci, pravopis, zda jde o slohový útvar zpráva atd.

Moje hodnocení by bylo čistě subjektivní., nechci psát svůj názor, protože není rozhodující a neznám celou prácci. Píšete „každý večer…“, ale záleží na tom, jak jste zachytila ve zprávě.

Zeptat se svého vyučujícího, nebo počkat na hodnocení podle toho, která kritéria opravující stanovili, aby se jejich hodnocení sjednotilo.

Další odpovědi
led

Aj keď ste neboli (možno) na tomto festivale zo samotného odkazu, z letáka, fotografií a citátu
„Ze všech vlastností kuchařových je nejdůležitější přesnost.
Anthelme Brillat-Savarin“
sa dalo viac napísať. Samotné fotografie ukazujú atmosféru podujatia. Bolo možné rozpísať myšlienku citátu.
Maturitná práca je nielen o priamo zadanej téme, ale aj ukážka vašich schopností samostatného myslenia.
Poznámka:
Hodnotenie maturitnej vašej práce vyriekne skúšajúca maturitná komisia. My môžme napísať maximálne náš názor z mikroinformácii o vašej práci.

ivzez

Petro,
když už máte potřebu se ptát na více místech, bylo by od Vás pěkné,
kdybyste si opravila alespoň chyby, na něž už Vás někdo upozornil.

Pokud stejně přístupujete ke svým povinnostem i zkouškám,
je možné, že zadání nesplníte.