Máte zkušenosti z paralyzérem?

Existují dva druhy (nabíjecí a na baterie). Zajímá mě výdrž obou přístrojů. Případně u toho nabíjecího-jestli musím nabíjet každý den a nebo když ho nepoužiji vydrží třeba půl roku? Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
mosoj

Nemám žádnou zkušenost a ani nechci mít. To ale není důvod abych neodpověděl.

Na baterie určitě vydrží. A na akumulátory může a nemusí. To musíte poskytnout údaj o použitých akunulátorech.
Lion či Life by vydržet měly ( jisté to ale nikdy není) NiMH spíš nevydrží, mívají velké samovybíjení.

Další odpovědi
Kric.ouwner

Zkušenost mám , a silnější je na baterie ( teda to co jsem měl já je hodně druhů ) , ale každopádně jeslti to chcete na obranu tak doporučuji teleskopický obušek nebo pepřoví spray jelikož jsem vlastnil několik palaryzérů s až 2 000 000 voltů a nevím koho to napadlo ale mezi kamarádama sme se stím sami probíjely a není to zas tak hrozné že by to útočníka srazilo bych řekl , ale třeba policie ČR má palaryzéry a Teisry s 4 000 000 voltů tak proto jim to asi tak funguje …

saiferer

Tak třeba tento paralyzér http://paraly­zuj.cz/paraly­zery/paralyzer-streetwise-blackout-5-000-000-voltu je dobíjecí a stačí ho nabíjet každých 60 dní po dobu 8 hodin.