Avatar uživatele
anonym

Máte zkušenosti z paralyzérem?

Existují dva druhy (nabíjecí a na baterie). Zajímá mě výdrž obou přístrojů. Případně u toho nabíjecího-jestli musím nabíjet každý den a nebo když ho nepoužiji vydrží třeba půl roku? Děkuji za odpovědi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? jendahun před 4550 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Nemám žádnou zkušenost a ani nechci mít. To ale není důvod abych neodpověděl.

Na baterie určitě vydrží. A na akumulátory může a nemusí. To musíte poskytnout údaj o použitých akunulátorech.
Lion či Life by vydržet měly ( jisté to ale nikdy není) NiMH spíš nevydrží, mívají velké samovybíjení.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kric.ouwner

Zkušenost mám , a silnější je na baterie ( teda to co jsem měl já je hodně druhů ) , ale každopádně jeslti to chcete na obranu tak doporučuji teleskopický obušek nebo pepřoví spray jelikož jsem vlastnil několik palaryzérů s až 2 000 000 voltů a nevím koho to napadlo ale mezi kamarádama sme se stím sami probíjely a není to zas tak hrozné že by to útočníka srazilo bych řekl , ale třeba policie ČR má palaryzéry a Teisry s 4 000 000 voltů tak proto jim to asi tak funguje …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
saiferer

Tak třeba tento paralyzér http://paraly­zuj.cz/paraly­zery/paralyzer-streetwise-blackout-5-000-000-voltu je dobíjecí a stačí ho nabíjet každých 60 dní po dobu 8 hodin.

před 4232 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek