pizlicka

Máte zkušenosti s realitkou REAL MORAVIA?

Nerozumím praktikám této realitky.Kdyz jsem od nich kupovala domeček v hodnote 300tisic,vybirala jsem jej a mela uložen v oblibenych položkách pul roku,nez jsem jej koupila.Nyni,pros­třednictvim této realitky se s tejnym makléřem prodavame dům v hodnote tří milionu,a pan makler ma taktiku,14dni dům nechat na S REALITACH 14 dni ne.oduvodnuje to tim,ze tento server není zdarma,tak šetří.PROČ TO NEDĚLAL TAKTO V PRIPADE DOMEČKU,KTERY JSEM OD NĚJ KOUPILA?? cenu domu píši umyslně,protože třeba tonějak souvisí.ja nevim.děkuju moc.

Odpovědi
gecco

Spousta realitek jsou frenčízami – tedy daný makléř jede na ´své triko´ (jde o OSVČ, nikoli zaměstnance) a jen používá značku (RealMoravia) a platí za to…
😉
Takže se spíše poptej na konkrétního makléře…
___
Jinak – obecně – platit realitce pokládám za zbytečné vyhazování peněz – servis, který ti nabízí, si s malou námahou zařídíš i sama (jedinou výjimkou je situace, kdy je prodávaná nemovitost tak daleko, že nedokážeš zajistit její prohlídky kupci).
😉