Kadee

Máte zkušenosti s anestezií u psa (fenky)? Je pak vše v pořádku?

Mojí fence (9 měsíců) doposud nevypadly první špičáky v horní čelisti. Veterinář je bude muset vytrhnout, ale znamená to, nechat ji uspat a toho se bojím. Ještě když to je jen kvůli zubům. Prý se může pes začít chovat jinak nebo všechno zapomenout…

Nejlepší odpověď
Drap

Stejně jako u lidí je to taky stav jedince. U takhle mladého psa by neměl být vůbec žádný problém. Případné riziko je téměř nulové.

Další odpovědi
jaroš

Já už uspával víckrát svá psy,jak ohledně zubu,tak ohledně rentgenu.Nikdy jsem s tím problémy neměl.Není se čeho obávat,je to běžný zákrok a na psech to žádný negatyvní následek nezanechalo.

sejtanka

V práci uspáváme téměř denně zvířata a operujem,jsou to dokonce tří týdenní mládata a není žádný problém.Budte v klidu,nic se nestane.