Rokio

Máte u domu (nebo na chodbě, pokud bydlíte v bytě) méně obvyklý koš na tříděný odpad?

Snad všichni lidé mají klasickou popelnici a řada i koš na bioodpad. Máte například koš na papír, na plast atd.?

Odpovědi
Kepler

U nás na ulici jsou kontejnery i na papír, bílé sklo, barevné sklo, bioodpad a plasty.

anonym

Na plast, takže ano.

Drap

Mám klasickou popelnici. Plasty se u nás vozí 1× za 14 dnů, přes ulici mám kontejnér na bioodpad a sko. Asi 300 m je kontejnér na papír, textil a kuchyňské oleje

tomiket

Koš na tříděný doma máme, ale je tak nějak nepoužitelně nepoužívaný, má malý objem takže zabírá jen místo a místo něj jsou používány papírové tašky z kauflandu na papír, plast a tetrapack.

Rokio

Kepler: Myslel jsem soukromý koš pro rodinu. Ne pro panelový dům, bytovky, nebo pro lidi z rodinných domů.