sparta

Máte teď někdo zkušenost s věznicí Pouchov,dík za odpověď

Nejlepší odpověď
fcoop

Věznice Pouchov v Hradci Králové je vězeňské zařízení s dohledem, tedy nejmírnějším režimem. Jsou tam umístěni vězni s nejkratšími tresty za nejméně závažnou kriminalitu, jako je například nedbalostní jednání. Je tam skutečně volný režim. Z takové věznice neutíkají, nýbrž odcházejí, protože jim stačí přelézt nízký plot. Nejsou tam žádné trojité ostnaté dráty, psovodi a střelci.

Dobrý?

Další odpovědi
Ponytail

A mě by zase zajímalo, jakou souvislost to má s make-upem.

anonym

Ted ?? Jako ze by tam ted nekdo byl na internetu a napsal vam co meli dnes k obedu ? Ja tam ZATIM jeste nebyla. -iv-
Doplňuji:
Hlado , ja tam chci taky !! V jake cestovce si tam muzu koupit pobyt ? All inclusive .! -iv-

arygnoc

ne.
a ani nechci.

Hlada

Nemám, ale zajímalo by mne, jaké tam dávají moučníky po obědě a jestli už mají 3D nebo jen HD obraz.
Doplňuji:
to iv: Proč by to nemohl někdo odtamtud napsat? Přece jim nemohou odpírat tak základní lidské právo, jako je přístup k internetu.