astor

mate super recept na cokoladove muffiny?

Odpovědi
hanulka11

Já je tělám podle receptu na olejovou bábovku a dám navrch pár borůvek či co máš ráda kostičku čokolády .Můžeš ale do těsta přimíchat hořkou čokoládu nabo kakao

A dělám je do papírových košíčků ale dávám dva aby, když naliji těsto držely a nerozjely se
1 prášek do pečiva
1 hrnek oleje
1 hrnek mléka
1 hrnek cukr moučka
2 hrnky polohrubá mouka
3 ks vejce

Kakao/čokoláda strouhaná/

Damiana

Pokud máš šílený čokoládový absťák, tyhle tě zaručeně nakopnou. Dělala jsem je už několikrát, vždy se povedly a vždy měly úspěch. Jsou totiž na rozdíl od některých „suchánků“ nádherně vláčné a uvnitř se rozplývají. Stojí za vyzkoušení.

http://www.ape­titonline.cz/re­cepty/1046-muffiny-s-troji-cokoladou.html