Avatar uživatele
bubukaa

Silikonové formy na pečení

Máte někdo takové ty formy na buchtu ze silikonu? Jak jste spokojeni proti normálním pevným?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Deli před 4462 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Mám vícero druhů a jsem na 100% spokojena ,ale musí to být kvalitní silikon ne nějaký šmejd od vietnamců
Doplňuji:
tak to jsi měla nějaké nekvalitní , já nevymazává a nevysypávám , proto jsem si je pořídila

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Já jsem dlouho sháněla nějaké netradiční formy hezkých tvarů, neb na trhu vidím jen ty klasické „bábovky“. Tady na linku jsem jsem je teprve objevila a pro jednu, název Katedrála, jsem si dojela, ale posílají normálně poštou atd. Mají i zpevňující kroužek po obvodu a vypadají bytelně. Je třeba si jen všimnout uvedených průměrů a výšek a objemu, aby se třeba neobjednala nízká forma, když chceš upéct klasickou bábovku.

Zdroj: http://www.po­trebyprocukra­re.cz/cs/42-cukrarske-formy?n=50&or­derby=price&or­derway=asc&p=3

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

No já měla taky dvě, kvalitní, ale už jsem je pustila do světa a jedu starou dobrou smaltovanou litinu po prababičce! S řidším těstem se mi špatně manipulovalo, i když stála forma na plechu, pořád jsem myslela na to, co se z toho uvolňuje za neřády, špatně se vymazávala – jednou jsem nevymazala a zlobilo to. Tak nevím, já tedy spokojená nebyla.

Ba ne, byly značkové a dost drahé, ale jasně, že to nemusí znamenat nejkvalitnější ☹, ale fakt se mi moc neosvědčily. Já vymazala proto, že, to předtím dost zlobilo, ale možná to bylo těstem. Už sázím na klasiku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Polaskova44

Musím říct, že já s těmi silikonovými formami mám také dobré zkušenosti. Zkoušela jsem jich víc a jestli můžu mít jeden tip, tak bych se určitě vyhla těm levnějším. Já mám teď takové dražší z https://www.e­mako.cz/pomuc­ky-na-peceni/ a ty jsou z těch, co jsem zkoušela zatím asi nejlepší.

před 1429 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek