stana73

Máte schované vzpomínky?

Já mám třeba dopisy,co mi psala máma na tábor,nebo dcery dopisy ježíškovi.

Nejlepší odpověď
rynek878

To dědaPetr:
i já mám krom jiného, schováné noviny z roku 1968,ale už jsou pěkně zežloutlé

Další odpovědi
dědapetr

Mám také schované vzpomínky noviny z roku 1968 když českou republiku napadla spojenecká vojska pod vedením sovětského svazu.

quentos

mám, listárna je to za ty léta už docela obsáhlá. Jeden příklad za všechny – před 18 lety byla maminka na deset dní v lázních na druhém konci republiky a slíbila mi, že mi bude každý den posílat pohled. Všech deset mám dodnes schovaných ;{)>

SajmonModer

Já mám schované dva milostné dopisy, co mi holky napsaly ve 3. tříde. Vzpomínám na to s úměvem. Chtěl bych se zase vrátit do těch časů!! Byl jsem úplně jiný, než dnes!

anonym

Mám mnou psané pohledy rodičům z pionýráku z roku 1964 ze Svojšína,synovu první nakreslenou žirafu,to je nádhera(vypadá jak vařečky s puntíkama)a jinak výkresy dětí ze školky a magnetofonové pásky s prvními slůvky,které není už na čem přehrát.

ten který je

Mám pár milostných dopisů,fotky,knihu s věnováním od třídního učitele a také spoustu muziky,která mne u některých alb vrátí zpět.

Pralinka1979

Mám schovaný dopis od blízkého člověka, přišel mi do porodnice (zároveň jako i gratulace k mimču). Na tento dopis jsem neodpověděla, i když jsem mohla… Říkala jsem si, že se pak sejdeme, nebudu psát… Bohužel, tato osůbka náhle zemřela a odpovědí na otázky v dopise se nedočkala ☹ Dodnes mám obálku schovanou a vždy mi je z toho smutno, když na ni narazím ☹
Jinak mám schovaný dopis od kluka, který se písemnou formou se mnou rozešel 🙂 A další a další. Samozřejmě schovávám díla dětí, které dostávám jako dárky a jejich obrázky… je toho víc :o)

Džuls

Samozrejme 🙂 Mám krásne pohľadnice, ktoré mi posielala babka z liečení. Také nádherné som nikde nevidela 🙂 Potom listy od kamošky z druhého konca republiky, ktoré sme si písai, keď ešte ,,neexistovali" maily, facebook a podobne 🙂