Avatar uživatele
stana73

Máte schované vzpomínky?

Já mám třeba dopisy,co mi psala máma na tábor,nebo dcery dopisy ježíškovi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, rynek878, SajmonModer před 4753 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

To dědaPetr:
i já mám krom jiného, schováné noviny z roku 1968,ale už jsou pěkně zežloutlé

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Mám také schované vzpomínky noviny z roku 1968 když českou republiku napadla spojenecká vojska pod vedením sovětského svazu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

mám, listárna je to za ty léta už docela obsáhlá. Jeden příklad za všechny – před 18 lety byla maminka na deset dní v lázních na druhém konci republiky a slíbila mi, že mi bude každý den posílat pohled. Všech deset mám dodnes schovaných ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SajmonModer

Já mám schované dva milostné dopisy, co mi holky napsaly ve 3. tříde. Vzpomínám na to s úměvem. Chtěl bych se zase vrátit do těch časů!! Byl jsem úplně jiný, než dnes!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mám mnou psané pohledy rodičům z pionýráku z roku 1964 ze Svojšína,synovu první nakreslenou žirafu,to je nádhera(vypadá jak vařečky s puntíkama)a jinak výkresy dětí ze školky a magnetofonové pásky s prvními slůvky,které není už na čem přehrát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Mám pár milostných dopisů,fotky,knihu s věnováním od třídního učitele a také spoustu muziky,která mne u některých alb vrátí zpět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pralinka1979

Mám schovaný dopis od blízkého člověka, přišel mi do porodnice (zároveň jako i gratulace k mimču). Na tento dopis jsem neodpověděla, i když jsem mohla… Říkala jsem si, že se pak sejdeme, nebudu psát… Bohužel, tato osůbka náhle zemřela a odpovědí na otázky v dopise se nedočkala ☹ Dodnes mám obálku schovanou a vždy mi je z toho smutno, když na ni narazím ☹
Jinak mám schovaný dopis od kluka, který se písemnou formou se mnou rozešel 🙂 A další a další. Samozřejmě schovávám díla dětí, které dostávám jako dárky a jejich obrázky… je toho víc :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džuls

Samozrejme 🙂 Mám krásne pohľadnice, ktoré mi posielala babka z liečení. Také nádherné som nikde nevidela 🙂 Potom listy od kamošky z druhého konca republiky, ktoré sme si písai, keď ešte ,,neexistovali" maily, facebook a podobne 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek