Avatar uživatele
hard work

Máte rádi rap?

Vždycky jsem rap poslouchal a líbil se mi, ať už se jedná o původní gangsta rap z USA, kde vystupují černoši nebo cz/sk scénu. Přijde mi, že dobrý rap song je nabitý energií, která člověka třeba povzbudí a motivuje. Na druhou stranu mi někdy přijde, že to každému interpretovi brzy vleze do hlavy a rapuje o tom, jak je nejlepší a ostatní jsou lamy, to už moc nemusím, včetně přehnané agresivity a „životu na ulici“, drogy, tráva, fetky. Mám rád rap jako muziku, obsah už úplně nemusím.

Zajímavá 0 před 519 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Ne

To nemá s uměním nic společného. Tohle poslouchat je ztráta času.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Ne

Ne, absolutně ho nesnáším, těžko říct, jestli je horší rap, nebo techno! 🙂

To už raději „dechovku Pidlovanku“, nebo „a vysoký jalovec, vysoký jako já …“, což taky „miluju“, ale nedostávám z toho tik a neberou mne mory!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Disraeli

Ne

Rap a Hip hop je největší hnus, není to hudba. Poslouchám každý žánr, kromě těchhle (v každém se dá najít něco dobrého, i spoustu, tady ale ne) a mám fakt rozmanitý vkus, takže poslouchám i velmi rozdílnou hudbu a styly/žánry z různých dob. Ale tohle mi drásá uši.
Plus ještě jeden, docela nový žánr, ale vůbec nevím, jak se jmenuje (hodně populární, bez zpěvu), i když mě to ani nezajímá. Taky se nedá poslouchat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Ne

Poslouchám rock,metal,ale třeba i country,fol­k,pop,vážnou hudbu…Ale rap,hiphop,techno apod. nesnáším.
Asi jsem tě nepotěšil,ale jen odpovidám na otázku😀

Upravil/a: Rocker

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Porkman

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lurius

Ne

Ale instrumentální trip hip nebo jazzový barber beat si jednou za čas poslechnu

http://youtu.be/i-NI-SyDfRI

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Ano

Přesněji řečeno mívala jsem ho ráda, když byl ještě trochu melodický, a nebylo to jen samé fakování. Třeba Coolio nebo Eminem. Právě dnes jsem slyšela rap ve filmu se Stevenem Seagalem “Half past dead”, autor písničky Tyler Bates. Musím si ho vyhledat.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tomadollar

Ano

Mám rád rap nejvíce z USA – Eminem, Dr.Dre, Snoop Dogg…
Český moc nemusím ale něco je povedené

Upravil/a: Tomadollar

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
AlenaRo

Ne, preferuji jiný styl hudby. Přiznávám, že mě zaujal maximálně japonský rap, protože je velice specifický.

Avatar uživatele
Ametyst

V minulosti jsem poslouchala španělský a francouzský rap. Odlišnost americké kultury je hodně znát.

Nový příspěvek