ReHu

Máte rádi lososa?

http://www.pro­zeny.cz/recep­ty/recepty-a-vareni/vite-jak/16184-skola-vareni-prvni-dil-je-tu
Doplňuji:
Já lososa můžu.
A candát – ten je můj oblíbený.Dělám ho i na vánoce.
Kapr mi nechutná

Nejlepší odpověď
kropitko

Ne, lososa ráda nemám.

Další odpovědi
Miroslavst

Ano, jakoukoli rybu.
Teda kromě fugu, to bych měl strach.

panenka

Ano mám ráda Lososa normalně mi Rehu čteš myšlenky ted jsem se zrovna na tuto stránku dívala

iceT

Ano,ano,ano,ryby muzu,tatinek je tichy blazen,takze ryb mame doma dost a dost.
Nejradsi mam stiku a cejna,kapr mi uz tak nevoni.
Doplňuji:
plus jeste candat je vynikajici.

anonym

Mám ryby rád,losos,to je špice.
Můj známý ryby miluje,tolik,že kdybych to nalité zvíře nezadržel,sežral by otci rybičky z akvária.
To by taťulák zíral.

tojsemjá

Mám,moc-díky za recepty.Já přidám pár rozumů.Nedávno jsem se dostala k lososu dovezenému přímo z Norska.Byl zafóliovaný úplně stejně jako když ho koupím tady,ale chuť nesrovnatelná.Ptala jsem se známých rybářů,co do Norska jezdí lovit.Prý jsem se dostala k úplně čerstvé várce,chuť se pak hodně mění.

elektrikář

Pro nás je to luxusní ryba. Ve smlouvě pro služebná děvčata, Za první republiky pomocnice v domácnosti byla klauzule. Že se se losos nesmí podávat k jídlu víckrát jak 3 x za týden Zřejmně jich bylo tolik že byly velmi laciné.

ladyhawke

Losos je pro mě i štědrovečerní pochoutka.

tojsemjá

Nojo,vždyť děláme recept s lososem na Vánoce taky.Ale i kapra.Protože někdo (já) kapra nemusí 🙂