registrovana

Máte rádi sushi? A umíte si ho doma udělat sami?

Nejlepší odpověď
badisko

ano umim …a prej i dobre ..nicmene jsem spise na ceskou kuchyni …ovarovy koleno …bucek…veprove zeli ..knedlik .atd..

Další odpovědi
Damiana

Mám a umím:-)
Zamilovala jsem si ho v Japonsku, kde jsem měla možnost nejen ochutnat takové druhy, jaké si jen tak (nebo spíš nikdy:-) jinde nedám, ale také jsem odkoukala fígle při jeho přípravě. Moc ale nemusím řasy, do kterých se balí. Nevím, jak komu, ale mě smrdí jako kapr. Ale ochucená rýže mi chutná. Víc než suši maki mám raději suši temaki – ty se nebalí, ale jen ručně se udělá takový malý váleček z rýže, potře se wasabi a na to se položí tenký plátek – třeba tuňáka, lososa nebo i avokáda. Hodně důležitá je ale i sójovka, do které se pak namáčí, ta dovede výslednou chuť suši úplně vypíchnout nebo naopak pokazit.
Dík, žes' mi ho připomněla, zase ho někdy udělám…:-)

Lenča59

sushi bych někdy ráda ochutnala…doma by určitě šlo udělat, ale draze..:/

Putra

Ochutnala jsem, ale jelikož nemám ráda ryby, nechutná mi. Ale když jsem to přebila wasabi pastou, tak se to dalo:))

Lucijej

Docela jo, ale mohlo by být vařené a z hovězího ;o) (TBBT)