Kepler

Máte rádi dršťkovou polévku?

Někdo ji miluje, jiný nenávidí. S nostalgií di vzpomínám jak jsem si ji dával s rohlíkem na stojáka v socialistickém bufáči.
Pokud ji nemáte rádi, co vám na ni vadí?

Nejlepší odpověď
Drap

Mám rád. Dost často vaříme i doma

Další odpovědi
Ametyst

Nesnáším ji odmalička. Vadí mi, jak v polévce plavou ty odporně vypadající dršťky. Svědectví o tom, jak se v masokombinátu vaří ty žaludky a i obsluha ma toho nejhoršího zápachu dost, také nepomohly.:-)

Čecho_slovák

Polévku mi zhnusil brácha, když jsme ji měli na oběd. Prý tam jsou červi. Hodil jsem kosu a od té doby nevzal do huby.

GM

Tak tu bych nikdy nepozřela. Vadí mi smrad při praní a vaření a vzhled drštěk v polívce.

jirka F

Ale docela jo. Hlavně tu vodu, ta je vynikající.

Pepa25

Mám ji velmi rád. Také je v tom dobrá zkušenost z mládí: na jedné z mých prvních brigád jsme chodili na obědy do hospody a kombinace hladu a skutečnosti, že ji tam fakt uměli, vedla k tomu, že jsem si ji zamiloval. Od té doby ji si občas dávám a dost mě rozhodí, pokud se někde spálím, že ji prostě nemají dobrou.

elkon

Mám rád, když se uvaří z Hlívy ústřičné, nebo z Kotrče (letos jsme ale Kotrče nenašli), to je super a když se to umí, tak skoro nelze poznat rozdíl. Opravdovou si také dám, ale musí se z ní vylovit ty držťky.

paul1

Mám rád, výbornou dělali v bufetě Na Harfě. Už je zbouraný, bohužel.

Rys95

Já Vám tu dršťkovou snad ani ještě neokoštoval.

Arne1

mám

quentos

Ano! Jednou za čas si ji dám s chutí. I její „falešná“ verze s hlívou je dobrá.

Rokio

Není to špatná polévka.

da ny

Jen přes sítko/cedník :D Falešnou, z hlívy ano.

Emefej

Miluji ji. Za studentských dob to často bývalo moje jediné teplé jídlo za den.

Kajoch

Tahle polévka je moje nejoblíbenější. Naposledy jsem ji vařil předevčírem!

Dochy

Ne
Víceméně struktura těch kousků. Pro mně nepoživatelné – silný dávivý reflex.