Avatar uživatele
sesednizkola

Jake mate radi jidlo, ktere ostatni tak nejak moc nemusi?

Me strasne chutna treba uplne na ( jake zde pouzit slusne slovo? fakt me ted nic nenapada:D ) sr..ku rozvarena rize, hodne cibule a hrebicku a muzu snist treba cey hrnec bez niceho. Dale cinske polivky neuvarene, jen ten pytlicek vysypat na ty nudle a jist jako susenku, delikatesa primo. Pak mi taky moc chutna takova mala pizza z kauflandu za 18 korun. Takova ta levna euro nebo tak nejak, vic nez pizza z pizzerie. Co vam z levnych potravin chutna vic nez nektera normalni „draha“ jidla? Nebo klidne drahych ale proste..chapete urcite na co se ptam :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dáma z ČR, marci1, gecco před 2976 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Upřímně, tvé chutě nesdílím…
😉
Ale občas se setkávám s nepochopením okolí u mých oblíbených polévek – dršťková, prdelačka; u opravdu ´smradlavých´ sýrů; česnekové pomazánky z avokáda (nádherně brčálově zelená a pachem zahánějící i mrtvé nemrtvé)…
😉

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Nejím to co Ty, ale např. dršťkovou polívku,
plíčky na smetaně s knedlíkem, obalené býčí
koule – dříve velká pochoutka, taťka pekl nutrii
chutnala stejně, jako králík, vepřový jazyk, pak
kuřecí jatýrka na přírodno i obalená potom už
samou zeleninu ta tedy ve Tvým jídelníčku chybí :))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hans51

Miluji játra na všechny možné způsoby. Alespoň v mém okolí se nejedná o příliš oblíbený pokrm.

Upravil/a: Hans51

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Šnek zahradní, kyselé vínečko, sůl, bobkový list, cibule to je bašta

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

Jj,chápu. Rýži ala bláto mohu také,syrové nudle jsem křupala jako malá a sosala klasik-koření do polévky. Mám ráda dušenou mrkev s hráškem, to vím, že moc lidi nemusí. Když mě honí fakt mlsná a nevím coby, tak klidně lížu hořčici a každé nabrání na nůž si ji posolím. A miluji biskupy, pro neznalé – kuřecí prdelky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Třeba kapustičky opečené na másle. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dáma z ČR

No já třeba miluji špenát, kapustu, zelí..
jinak taky mi chutná úplně obyčejná pizza jako tobě :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek