Avatar uživatele
Lgee

Máte rádi čínskou kuchyni?

Pokud ano jaké je vaše nejoblíbenější čínské restauraci (k dostání u vás v čínské restauraci) moje jsou to asi pražené pho-bo nudle s kuřecím masem (velmi pálivé)

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? paul1, Roman71, Ametyst před 610 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
paul1

Ale jo, manželka občas dělá čínu. Nejvíc mi chutná kuřecí kung pao.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Mám ráda čínskou kuchyni, ale ne moc pálivou. Hodně mi chutná polévka s bambusem a houbami, smažené nudle, nebo plněné zelné závitky. Mám ráda rýži, ve které jsou pražené ořechy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Čínsku ano, ale európsku čínsku nie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roman71

Nemám nejoblíbenější čínskou restauraci, ale jídla, která tam vaří, mám moc rád.
Kdybych měl napsat seznam toho, co jsem jedl a chutnalo mi (dal si s radostí znovu), zaručeně bych si nevzpomněl na všechno.. tak jen malá ochutnávka:

Sezamové kuře (oblíbené nejčastější jídlo), jarní polévka se závitky, kuřecí maso podivuhodné chuti (sladké, kyselé a pálivé – dokonale vyvážené chutě!), kung-pao, kachní maso na medu, krevetové rizoto..

Je toho fakt hodně 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Ja si vetsinou objednavam krupavou kachnu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lgee

Paul – myslím z restaurace, česká čína není čína jako taková.

Avatar uživatele
Lgee

A do normální číny se glutamát nedává.

Avatar uživatele
Gus_Fring

Ametyst: To jsi mě zklamala. :( Já myslel, že jsi vlastenkyně a nenecháš si vecpat asijské (nečeské!) jídlo od eurohujerů do úst. No nic, no… :(

Avatar uživatele
Ametyst

Nemotám politiku do všeho, jako někdo.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření