Lgee

Máte rádi čínskou kuchyni?

Pokud ano jaké je vaše nejoblíbenější čínské restauraci (k dostání u vás v čínské restauraci) moje jsou to asi pražené pho-bo nudle s kuřecím masem (velmi pálivé)

Nejlepší odpověď
paul1

Ale jo, manželka občas dělá čínu. Nejvíc mi chutná kuřecí kung pao.

Další odpovědi
Ametyst

Mám ráda čínskou kuchyni, ale ne moc pálivou. Hodně mi chutná polévka s bambusem a houbami, smažené nudle, nebo plněné zelné závitky. Mám ráda rýži, ve které jsou pražené ořechy.

led

Čínsku ano, ale európsku čínsku nie.

Roman71

Nemám nejoblíbenější čínskou restauraci, ale jídla, která tam vaří, mám moc rád.
Kdybych měl napsat seznam toho, co jsem jedl a chutnalo mi (dal si s radostí znovu), zaručeně bych si nevzpomněl na všechno.. tak jen malá ochutnávka:

Sezamové kuře (oblíbené nejčastější jídlo), jarní polévka se závitky, kuřecí maso podivuhodné chuti (sladké, kyselé a pálivé – dokonale vyvážené chutě!), kung-pao, kachní maso na medu, krevetové rizoto..

Je toho fakt hodně 🙂

cappuccino

Ja si vetsinou objednavam krupavou kachnu.

Lgee

Paul – myslím z restaurace, česká čína není čína jako taková.

Lgee

A do normální číny se glutamát nedává.

Gus_Fring

Ametyst: To jsi mě zklamala. :( Já myslel, že jsi vlastenkyně a nenecháš si vecpat asijské (nečeské!) jídlo od eurohujerů do úst. No nic, no… :(

Ametyst

Nemotám politiku do všeho, jako někdo.