Rokio

Máte raději lvy, nebo tygry?

Nejlepší odpověď
aliendrone

jiná odpověď

i když jsem „kočičák“, tak velké kočky radějí „jen z dálky“. I když se s tebou „pouze mazlí“, dokáží tě slušně zrychtovat a po takovém „něžném mazlivém hryznutí“ můžeš mazat na šití. Preferuji tygříka ussurijského, asi nejhezčí z velkých koček. ;) :)

Další odpovědi
Dochy

jiná odpověď

Čičinka jako čičinka…

Kepler

tygři

Fascinuje mě jejich maskování v porostu, je to dokonaLý predátor, který se ani nemusí moc naběhat za kořist.í

Lgee

tygři

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

Dochy>>> Pokud to vezmu v širším kontextu, tak NE! ;) :D :D

Dochy

Tak ten kontext zase omez. Řešíme snad zoologii, sexuologie je jinde.;-)

aliendrone

Dochy>>> Hmm, tak to je POZDNÍ varování, už totiž znám Keplera, zjentka atd. ;)
Maminka mi sice zakazovala s takovými typy kamarádit, jenže já byl neposlušný chlapec, no a teď jsem ZKAŽENÝ neposlušný chlapec. ;) :D :D