Všeználek1

Máte radši psy, nebo kočky?

Nejlepší odpověď
Kepler

Mně by asi nechutnalo ani jedno. Jinak preferuji psy. Nic sporného na otázce není, někdo rád holky, jiný zase vdolky.

Další odpovědi
Zvidatel

Kočky forever. Psy mám taky rád, ale když musím volit, tak rozhodně čičiny. Psi štěkají, slintají, vše si značkují, nemluvě o častých lejnech všude kolem a vychovaných psů taky moc není – vina lidí, ne psů.
Psy taky podle toho o jaké plemeno se jedná. Kočky mám rád všechny (včetně těch přerostlých kočičáků jako lvy, gepardy, rysy a halvně tygry), i když ty bez chlupů moc hezké nejsou.
Člověk si osvojil psa, kočka si osvojila člověka.

aliendrone

Jednoznačně čičinky, čokly zkrátka nemusím a to ani ve formě pslobás či psarbanátků.

Kočky jsou prostě KOČKY a je fuk, jestli 2 nebo 4nohé. ;) :D :D

quentos

Popis otázky je úplný nesmysl. Jak může být „sporná otázka“, co se mi líbí víc? A jak můžu „mít názor“ na to, co se mi líbí víc?
Já mám radši psy, o čemž není sporu. Takže to není ani sporná otázka, ani to není můj názor, nýbrž preference.
To zas někdo hází frázemi, a úplně blbě…

Kryšpín

V Číně a ve Vietnamu je připravují se zázvorem.

Dochy

Já sním všechno…

A jinak mám rád jak psy, tak kočky. Nevidím důvod obecně jeden druh preferovat před druhým.

Emefej

Mám rád všechna zvířata.

Mc Merkurion

… po pravdě ??? chutnější je pes, ale záleží na kuchaři …
… jinak raději pesany, voni kočky se rády toulaj (a jak píše aliendrone, je fuk, jestli dvou či čtyřnohé) …
… ale pěkný čičině dám vždy přednost před hafanem …
… takže si vyber …

Justin1

Je mi to líto, ale nemám rád psy ani kočky. Jsem citlivý na proxemické zóny, zejména na tu intimní. Psi a kočky moji intimní zónu nerespektují, lezou mi tam, i když nechci, a nedomluvím se s nimi, aby to nedělali. Přitom jsou to teritoriálně zaměření tvorové, tak by snad mohli pochopit, že někdo jiný má také svůj prostor, a nemuseli by jenom bezohledně dělat svůj prostor ze všeho, co vidí.

Vadí mi, že psi mají tendenci se vyvyšovat a rozhodovat o ostatních. Pokud jdu po ulici (což je veřejná komunikace), tak nechci, aby pes hlídající zahradu, do které neprojevuji žádný úmysl vstupovat a od které držím dokonce i odstup (v takových ulicích chodím klidně i po vozovce, pokud nic nejede), po mně hystericky vyjížděl s presumpcí viny a rozhodoval, jestli po ulici můžu, nebo nemůžu chodit. Takové bezdůvodné obtěžování nemám rád.

Vadí mi, když hostitel pouští své psy nebo kočky ke své návštěvě. Hostitel hosta respektuje, zatímco pes a kočka si s ním dělají, co chtějí. Hostitel opravdu sází na to, že host to prostě musí strpět?

Vidím, že pes je dobrý jako společník a ochránce, ale s chápáním pravidel lidského soužití, jejichž porušování těžko snáším, je to u něj horší, majitelé psů si s tím často nedělají hlavu, od ostatních čekají, že to prostě strpí, a já na to nerad doplácím.

Ty exkrementy mi taky vadí. Když je povinnost je uklízet, jak je možné, že se někdo cítí oprávněný se rozhodovat, jestli se mu chce, nebo nechce povinnost plnit? Povinnost není o žádném rozhodování „chce se mi, nechce se mi“. Jak je možné, že tohle tolik lidí neumí pochopit?

jsemjá

Psy.

Nela56

To neumím říct :D Každý má to své..

aliendrone

Emefej>>> Věř mi, že na klokanovi si NEPOCHUTNÁŠ! To bys musel mít už POŘÁDNÝ hlad, abys ho snědl. I brabenčí (resp. termití) kukly jsou lepší. :)