Katru7

Máte někdo zkušenosti se Sony Xperia L ?

Jak byste hodnotili tento mobil, a jaký je tu fotoaparát?

Nejlepší odpověď
Majkl95

Já sem měl Sony Xperia Typo a hrůza :D Sony si hele nekupuj věř mi ;)
Doplňuji:
Bedy se v mobilech profesionálně vyzná :D

Další odpovědi
blesk26

pavlos1113:V tomhle má ale Bedy pravdu, Lumie opravdu mají nejkvalitnější fotoaparáty.

zelezo1983

Bedy je machr pres mobily umi lidem poradit dobre. ja tenkrat potreboval pomoc s mobilem a mi tady pomohl a zajimavy je ze mi zrovna doporucil HTC a o nokii ani nemluvil. Pavlosy kde asi udelaly ty soudruzi z NDR chybu???? nenavazej se do nej me si nepomohl a na nej proste nemas on je to fakt machr