Karelonizil

Máte někdo zkušenosti se skrytou kamerou? v čem bych ji tak mohl pořídit?

Odpovědi
Alesh

V opasku. Podle mě vcelku ideální volba, jak nenápadně nahrávat.

Zdroj: https://www.spe­citech.cz/Pan­sky-opasek-s-kamerou-HD-HDD-d82.htm

elkon

Zdá se, že ani nevíš, proč ji potřebuješ, jinak by ses tak hloupě neptal.

Edison

Na skryté natáčení POZOR!!! Jinak existují v knoflíku, v propisce, v brýlích, v kravatové sponě, v zapalovači a mnoha dalších předmětech. Projdi e-bay…

anonym

To záleží na účelu, k čemu ji chceš konkrétně využít. Asi nemá smysl pořizovat skrytou kameru v opasku pokud je tvým cílem monitorovat třeba prostor chodby před bytem … takže nejdřív upřesni k čemu ji chceš využít, možností je ale mnoho. Kamery jsou dnes skutečně velmi malé a v podstatě se vejdou téměř do čehokoliv. Propisky, klíčenky, budíky, hrací kostky, žárovky, … prolistuj si aliexpress.com

Anetkaprcka

Já jsem koupila skrytou kameru v propisce, ale co jsem se dívala, když jsem ji vybírala, tak skrytou kameru můžete koupit v klíčích od auta, kravatě, hodinách, hodinkách, v podstatě skoro ve všem.

Karelonizil

V propisce? kolik to stálo? a kde jste ji sehnala? někde na eshopu?

Anetkaprcka

Není to vůbec drahé, narazila jsem na to v eshopu se špionážní technikou, kde jsem ji objednala za 900 korun https://www.1ob­chod.com/spio­nazni-kamery/