Priamu skúsenosť s týmto objektívom nemám, ale skúsenosti s podobnými „humoreskami na mobil“ mám. Kdesi mi ležia v kúte, radšej som kúpila kvalitný fotoaparát.
Cena hovorí o umelohmotnej optike (zvýšená náchylnosť na poškrabanie) 16× zväčšenie tiež nie je víťazstvo. Dávajte si pozor aj na samotný obal – teleso objektívu, kvalitný objektív musí mať konštrukčnú pevnosť, aby sa vám pri fotení nerozišlo zaostrenie aj pri malom mikrodotyku. Na takú vzdialenosť treba aj kvalitný statív.