Photoguy

Máte někdo zkušenosti s obchodem AppleTRH.cz?

chci si objednat tenhle iphone https://www.ap­pletrh.cz/apple/ip­hone-6-gold-64gb-1455487174-56c0f8c64bb8b
je nový, není pouzity jako ostatni, ale i presto ma nizkou cenu a take neverim moc ze mi dojde a bude fungovat.. pokud nekdo mate zkusenosti budu za ne rad:)

Odpovědi
blugwyin

nechci vam rikat, ano, ci ne, ale appletrh propaguje nejvetsi magazin o apple, letemsvetemap­plem.eu a mensi fanapple.cz.

Takze je na vas, jestli si budete myslet, ze tyto weby propaguji podvodniky nebo ne :)

M_Petr_M

Můj kamarád tam prodal iPhone a nestěžoval si i když prý za poloviční cenu než ho koupil . Ale o koupi na té stránce nic nevím ale je to velká stránka a takový skandál by si nedovolila .