lia_lucy

Máte někdo zkušenosti s kulmou GoodBaby Perfect Curl??

Viděla sem jí na různých slevových portálech..také jsem jí našla na http://www.mi­mibazar.cz/fo­to.php?id=7323­4603&tab=0 za dobrou cenu, jelikož je to celkem dražší záležitost,ale četla sem samou chválu..co myslíte??

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

ne, nekupovat

Za tu cenu koupíš:

Jízdenku Praha – Londýn se Student Agency, nebo
3 litrové flašky whisky Jack Daniels Honey a ještě zbyde nebo
20 kvalitních osušek nebo
166 piv Gambrinus nebo
1666 rohlíků v síti Albert nebo
2000 krabiček se zápalkami

Takže nebrat, škoda peněz.

marci1

Zde jsou recenze zákaznic, m.j. uvádějí, že v zahraničí se dá koupit za 700,– Kč : http://kulmy.he­ureka.cz/baby­liss-pro-bab2665e-kulma/recenze/#re­views

lia_lucy

aha..super…pokud jsi chlap, tak to chápu…pokud ženská, tak to asi nepotřebuješ…tak počkám na jiný názor…:) díky

anonym

promiň občas mě přepadne pocit a chuť být vtipný, ale většinou to vůbec vtipné není (jako teď).
Ať se daří ;)