Ewush

Máte někdo zkušenost s www.mp3zvuky.cz??

Dnes jsem se po zaslání sms za 30,– zaregistrovala, stáhla si pár zvuků a poté je přes bluetooth stáhla do mobilu, který se mi během 2 minut totálně zablokoval, na displayi mi svítí žádné pokrytí sítě, jsou smazány všechny sms a spousta věcí v telefonu přestala fungovat. Je možné, že mi byl mobil nějakým způsobem zablokován???

Nejlepší odpověď
Hudler

Podle mého názoru to možné není, protože nikdo nechce, aby se někomu pokazil mobil. Ale lidé jsou vynalézaví.
Ještě mě napadá, jestli za to nemůže nedostatek paměti, ale mobilní telefon není nějak extra chráněn.

Další odpovědi
anonym

samozrejme neplatim za to co je bezne dostupne ve vyssi kvalite zdarma

třeba zde je zdarma ke stazeni pres pul milionu vyzvaneni
http://www.zed­ge.net/ringto­nes/