uccello

Máte někdo zkušenost s VHS/DVD kombem Daewoo SD-7100E?

Potřebovali bychom udělat kopii VHS kazety na DVD a nějak si nevíme rady. Manuál jsme už bohužel nenašli. Máte někdo zkušenost s tímto nebo podobným modelem? Děkuji

Dopl.: Tak to vypadá, že to kopírovat z VHS na DVD neumí. Pápíry od toho nemáme a na netu o tomto konkrétním modelu nic není. Jen jsem našel již nefunkční link nějakýho inzerátu, kde to někdo prodával jako „kombinaci VHS recordéru a DVD přehrávače“, což mluví za vše.

Nejlepší odpověď
anonym

umí to ten přístroj vůbec? třeba nahrává jen z tuneru, nebo jednostranně. tyhle přístroje nebývají složité a jedním tlačítkem se to spustí. je pravda, že jsem si to myslel i u mého 6.1 receiveru Onkyo a pokud se vypnutím elektřiny na delší dobu resetuje nastavení, tak mi to dá trochu práce nastavit vstupy, výstupy, kalibrace signálu atd.

Další odpovědi
gecco

Mám kombo Panasonic…
😉
Vložím kazetu i prázdné DVD, v menu najdu Dubbing, vyberu směr (VHS->DVD nebo DVD->VHS) a spustím…
😉