Mate nekdo zkusennost

s pristrojem Veganza-je na vyrobu rostlinneho mleka v domacnosti pro zdravi?Dekuji

Nejlepší odpověď
annas

Přiznávám, že o tomto přístroji slyším poprvé. Jen jsem našla, že v obchodech je vyprodaný.
V diskuzi na jedné stránce jsou převážně kladné zkušenosti, i když přístroj je drahý. Výborné prý je mandlové mléko, ořechové a konopné. Já kupuji sušené sojové mléko, jehož cena není rovněž zanedbatelná, zřejmě se budu inspirovat. Kravské mléko používám jen na pečení koláčů.

Další odpovědi
panenka

Osobně s timto přístrojem ILIINES zkušenosti nemám, ale našla jsem vám v jedné diskuzi člověka který ho má už 2 roky a je s timto přístrojem spokojen.

Zdroj: http://celiak­.cz/diskuze/vy­robky/1931