Korialis

Máte někdo tipy na dobré notové sešity klasické hudby pro kytaru?

Dobrý den,

sháním nepříliš těžké, ale také nepříliš lehké notové sešity klasické hudby pro kytaru (Ferdinando Carulli, Fernando Sor, Matteo Carcassi apod.). Mám celou fialovorůžovou Edici kytara, kde jsou na mě ještě mnohé skladby příliš těžké, a tak hledám ještě něco dalšího.

Děkuji za případné návrhy.

Odpovědi
seburag

Zkus kouknout sem: http://8notes­.com/members/in­struments/?in­strument=18
Klepnutím na ikonku PDF se ti daný soubor zobrazí.