deliris

Máte někdo sníženou funkci štítné žlázy? Mám potíže s hubnutím.

Odpovědi
Deli

Mám to taky, po prvním dítěti. Užívám letrox, je nutno pravidelně docházet na kontroly na endokrinologii. Bohužel se snažím hubnout už 10 let, než mi na to přišli, přibrala jsem. Dolů to nejde a nejde. Cvičení, úprava jídelníčku, jakékoli tablety – všechno na nic. Momentálně zvažuji návštěvu výživového poradce a sestavení jídelníčku na míru. Už jsem v podstatě zoufalá. Bojuju – a jsem ráda, že aspoň nepřibírám. Většinou. ☹

Džuls

Moja mamka mala zase opačný ,,problém" ako vy. Ona začala chudnúť, dosť výrazne a potom jej zistili, že má problémy so štítnou žľazou. Bolo to dosť zvláštne, a mysleli sme si, že je to vážne, lebo z 84 kg ( nebolo to na nej nejak extrémne vidieť, keďže je dosť vysoká) schudla na 66 kg. Teraz sa snaží pribrať a nejde jej to.