KLADÍVKO

Máte někdo rád skupinu VYPSANÁ FIXA? I love this:)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
briketka10

ano

mám ji moc ráda a Márdi chodil do našeho obchůdku Bontonlandu v Globusu za mou vedoucí, lidi z něj byli na větvi a byl to perfektní „kluk“ pak se mu narodilo mimčo a i nám ho přišel ukázat :))

Další odpovědi
anonym

ano

Poslouchám je a líbí se mi Márdi.

quentos

ano

Ne že bych od nich něco doma měl, ale muziku maj dobrou. Moh jsem být na jejich koncertě – bohužel jsem si tehdá splet čas konání a přišel akorát na posledních několik tónů poslední písně.

adamda

ne

Doplňuji:
nezajímám se o hudbu

Zzzuzana

ano

Beer4Real

ne

mojitek

ne