bobasika

Máte někdo dřevěný nábytek v koupelně?

Uvažuju o koupi koupelnových skříněk od lebonu, je to dřěvěný materiál a zajímá mě, jestli se nebude v tom vlhku třeba kroutit nebo hnít, přece jen je to o něco dražší investice, tak at nekupuju zajíce v pytli :(

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud větráš a neni tam nijaké extrémní , stabilní vlhko, tak to nebude dělat nic. Tyto koupelnové skřínky, i když jsou dřevěné, tak jsou upraveny povrchově tak, aby tuto vlhkost bez problémů zvládli.

Další odpovědi
gnr54

Ano mám.Mám pod umyvadlem dřevěnouu skříňku 5 let a zatím nevidím na skíňce žádné změny.Myslím si,že nemusíte mít žádné obavy.

ReHu

Myslím, že Lebon je slušná firma. A výrobky pěkné :).
A koupelnový nábytek je upraven tak, aby vlhkost v koupelně zvládl.
Předpokládám, že tam stejně větráte a po koupeli necháte třeba otevřené dveře.

bobasika

V koupelně normálně větráme když to jde, tak otevřeme okno, jinak vesměs dveře dokořán

bobasika

A je potřeba ho nějak speciálně ošetřovat?