redy

Jak to máte doma s nábytkem?

Já jsem taková, že ráda šoupu s nábytkem, mám ráda změnu. 🙂
Vím, že muži ne, jak je to u vás?
Nebo jsem jenom já trošku divná?

Děkuji.

Napsala jsem šoupat, a koukám, že si to někdo vysvětlil po svém.
Já si pozvala kámoše, takže se přenášelo 🙂
Všem děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Bývalá žena chtěla každý rok jinak nábytek, ale nejen nábytek, nakonec i prohazování pokojů mezi sebou a to v patrovém domku. Nakonec jsem jí s tím poslal do kopru a navždy. Ještě že existují ženy i s jinou chutí na šoupání

Další odpovědi
honza19hk

u nás se hejbá s nábytkem jen když se maluje.

johana 56

Bývávalo.
Poslední dobou mi na šoupání s nábytkem jaksi chybí síly, lidi a snaha něco měnit. Nábytku nevadí, že stojí pořád na jednom místě a já se nemusím bát, že netrefím do postele…

mojitek

já taky.Ale jde o to jak často,právě. Krom toho nábytek rád předělávám i designově když je nálada,prostě rád to patinuju atak.

gecco

Jako chlap potvrzuju tvé mínění o mužích – jakmile něco funguje, neradno do toho rejpat…
Takže tady se nestěhuje…
😉

Rocker

Máme ho už několik let stejně,jak nám to vyhovuje.Jen synův pokoj se chystáme předělávat,tam se bude šoupat i s podlahou:-)

iceT

Ráda bych pošoupala nábytkem v ložnici, vzhledem k tomu, že si chceme koupit nové lože a já chci s úložným prostorem, ale absolutně nevím jak s tím pohejbat, jelikož ložnice není moc prostorná a já nemám ohledně tohoto moc fantazie, tak nová postel zůstane na místě staré a nic se šoupat nejspíš nebude.

arachis

U nás je nábytek celkem napresovaný a prostor na výměny není možný,ale dětičky si v pokojíku občas zařádí a šibujou.Ale i kdybych měla prostory jako v amerických filmech,tak bych nábytkem nešoupala,snad jen obměňovala,kdyby na to bylo.

briketka10

Ne, nejsi divná, kdybych měla prostory,
taky stěhuju :))
Mám taky ráda změnu, ale nábytek dávat
na jiné místo ani nemůžu, i kdybych chtěla,
protože bydlím v jedné místnosti a ten co mám
mi zatím vyhovuje postel je nová, skříňky taky
zánovní, než se budu stěhovat „do většího bytu“,
ale, kde jsou menší místnůstky, než mám já a
netěším se tam absolutně :((

anonym

Taky u nás byla taková šoupací mánie, ale s nábytkem, který jsem koupil v roce 1977 a ten vydržel časté stěhování. Potom jsem postupně koupil ještě dvě ob. stěny a nové sedačky, ale s nimi není radno hýbat, protože byly vyrobeny západní firmou a nestačil by mi klih, hřebíky nebo vruty. Jo, kvalita za socialismu a dnes…
Hlavně že se máme rádi, že jo.

ReHu

Přesunuju nábytek do té doby, než jsem spokojená. Když mi „něco“ nesedí, občas s něčím šoupnu.
Měla jsem kamarádku, ta přesunovala nábytek často. Při každé návštěvě bylo tu křeslo jinde, tu nábytková stěna u jiné zdi, …

anonym

Jé,nerad šoupu s nábytkem,tos trefila,ale někdy když se povede a to k lepšímu,tak si rád oddychnu,že už to je hotový.

cukrar

Ze začátku jsme stěhovali skoro každý rok jinak, nežli našli to nejlepší. Teď již nestěhuji, ani při malování.

Pepina7897

Dobrý den, pro mě je stěhování taky příjemná terapie, kdy můžu změnit celý byt. Přemísťování nábytku a dekorací mě vždy naplní energií a kreativitou. Ale vím, že ne všichni jsou na tom stejně. Můj manžel nemá rád, když přeházím nábytek v obýváku nebo ložnici. Řekla bych, že u mužů převládá spíše touha po stabilním a neměnném uspořádání nábytku. Proto je rád, že zahradní sestavy na terase musí zůstat na stejném místě.

Jakub Tlapal

Manželka naštěstí s nábytkem nijak nehýbe. Vloni jsme se stěhovali do nového domu, vybrali jsme si nábytek z https://www.fi­necase.cz/ a celý dům jsme si hned zařídili a máme to tu pořád stejný. Nemám rád změny, jsem rád, že jsem si konečně zvykl, co kde máme, tak si nedokážu představit, že bych si měl znova zvykat, co kde je.

Michálek1245

Jako občas taky něco přestěhuju, nebo vyzkouším novou pozici, protože mi to přijde fajn. Jinak ale jsem v tomhle takový, že když něco funguje, tak to neměním. To platí i o nábytku. Pořídil jsem si před pár lety na Showroom nábytek Olomouc u https://lumax-nabytek.cz/showroom-olomouc pár super kousků do bytu a těch se držím a nemám potřebu je nějak měnit. No a protože jsem je kupoval na míru do bytu, tak vlastně nejsou ani moc kam jinam dát.

Michálek1245

No jako máme ho, nebo na co se vlastně autor ptá. Nežijeme na kartonech. Třeba moderní levné komody jsem nakoupili na https://inhau­s.cz/bydleni/loz­nice-komody/moderni/c-1/ Tam mi přijde, že mají fakt super výběr. Jinak je to tak různě poskládané podle toho, co nás kde zaujalo a jak se to k sobě hodilo. Jen kuchyň jsme si nechali dělat na míru, protože jsem kuchař z povolání a asi bych se s tou klasickou nesmířil.

redy

Jugar nějak nechápu, ten konec 🙂

anonym

redy, ty nechápeš Jugarův konec a já nechápu Jugara!

annas

Já nechápu, ty nechápeš, ona nechápe … oni chápou, nebo také nechápou? 🙂

Agneta

barbakan >>> západní firmou, ale koupené v Česku že – tak proto; to víš někam se ten béčkový šmejd musí (levně) prodat:DDD

anonym

Agenta, píšeš levně? Co tě nemá!

anonym

To má koule.....