Břetislava

Máte nějaký recept v němž lze využít pasírovaná rajčata?

Nejlepší odpověď
terry

Opakování je matkou moudrosti.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-vyuzit-pasirovana-rajcata-koupena-ve-sklenici-v-obchod-jak-je-vyuzit-co-z-nich-uvarit-dekuju

Další odpovědi
Damiana

Lze je použít misto protlaku. Já z pasírovaných rajčat dělám polpu do pizza kapes Margarita. Ochutím solí, pepřem, přidám natrhanou bazalku a natřu na obdélníky listového těsta. Dám širší plátek mozzarelly, přehnu a upeču vždy po dvou v toustovači. Je to rychlá a skvělá večeře, hlavně na chatě.