Břetislava

Jak využít pasírovaná rajčata koupená ve sklenici v obchod? Jak je využít, co z nich uvařit …?Děkuju.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Hodně je používáme .Jsou dobrá při pečení pizzy 100× lepší než kečup/jak někdo používá /
na omáčky na těstoviny, pod maso, na rajskou polévku, rajskou omáčku , do guláše …

Další odpovědi
Damiana

Já je používám pomerně často. Opeču na olivovém oleji plátky kuřecích prsou dozlatova, vyndám, do výpeku nasypu konzervovaná rajčata, přidám sůl, cukr, trochu balzamika a bazalku. Lehce podliji vodou a nechám přejít varem. Pak vrátím maso, pokladu plátky mozzarelly, opepřím a dám na chvíli pod gril, aby se sýr roztavil. Je to skvělé s vařenými bramborami.

terry

také třeba

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-nejaky-recept-v-nemz-lze-vyuzit-pasirovana-rajcata

Conchus

Nevymýšlej si a sněz je tak, jak jsou pasírovaná.