Avatar uživatele
anonym

Mate nejakou radu, jak se plisne zbavit???

Dobry den,mam problem s plisni na interierove stene.Jakmile se na stenu neco prilozi (napriklad skrinka nebo skrin tak se behem par dnu hned objevi plisen).Jelikoz uz jsem tuto stenu podrezaval a daval do ni v urovni podlahy husi krk s vyvodem ven do prostredi nevim jak jinak postupovat abych se plisne zbavil.Nekdo mi radil ze by mohlo pomoci zruseni tepelneho mostu podlahy ale nejsem si jist jestli by to pomohlo.Mate nejakou radu jak se plisne zbavit???Predem dekuji JD

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kropitko před 4929 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

http://bydleni­.centrum.cz/ra­dy-a-navody/2006/9/18­/clanky/jak-se-zbavit-nezadoucich-plisni/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cukrar

musíte nejdříve odstranit příčinu a pak následek.
radu můžu poskytnout ale musíte se více rozepsat o stavbě, či dodat fotky.

Zdroj: ICQ 55180641 skype: milancukrar

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Přistavením skřínky ke stěně omezíte k ní přístup teplého vzduchu vlhkost obsažená ve zdi se nemůže odpařovat. Jinak se stává že na chladné zdi která může i promrzat se sráží voda.Nutno zjistit odkud zeď vlhne,

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kaolin

je třeba odstranit příčinu ta může byt např.:špatna tepelna isolase nebo špatna isolace proti vlhkosti nevím,ale vždy je třeba odstranovat problem zvenku.

před 4881 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kaolin

ještě na doplnění pojem interiova stěna neznam jsem stavař snad je to obvodoava stěna že?Zanechte marnych pokusu (pouze doporučuju)s od­stranovanim příčin vně budovy problem se da řešit jen zvenku a ten popisek problemu je příliš neurčitý

před 4881 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek