Elk

Máte nějaké zkušenosti s onemocněním a léčbou štítné žlázy?

Máte nějaké zkušenosti s onemocněním a léčbou štítné žlázy? Existují jako podpora léků taky nějaké bylinky? Děkuji.
Doplňuji:
U manželky se jedná o zvětšenou štítnou žlázu – bere Euthyrox 100 a prý se jí to taky zlepšilo. p.s. Doplněno po konzultaci s ní.

Nejlepší odpověď
kvikal

léčím se uz několik let ale stejně mám pocit jako kdybych brala prášky teprve od včera – nějak si nemůžu zvyknout na to každej den muset snídat. Jinak jsem brala Euthyrox 50 ale o něm se říká že se „nesnáší“ s ostatními léky a já jsem trochu častěji nemocná a jelikož nejsem z těch které baví neplánově omdlévat tak mi doktor naordinoval Letrox (nebo nějak tak) Jinak v lékarně už jsou naučený že když něco potřebuju tak mi hned hlásí jestli ty léky můžu nebo ne. Dokonce mě škodí i některé nosní kapky a léky na chřípku takže ať si to vaše žena ohlídá taky ať si štítnou žlázu zbytečně nezatěžuje. O podpůrných bylinkách nevím ale hroznový cukr prospívá. Když jsem byla mladší tak si s ním i musela sladila a vůbec to nebylo špatné takže doporučuju občas koupit – sažene se v každé lékárně. Na závěr chci říct, že možná musím brát prášky a chodit na kontroly, dávat krev a hlídat ostatní léky ale pořád je to nejmenší dlouhodobé zlo, kterému může člověk čelit.

Další odpovědi
ellei

Mam celkem zavazne snizenou funkci stitne zlazy, leci se to praskama, funguje to dobre a celkem rychle. ale nejspis je budu muset brat do konce zivota. o zadnych bylinkach jsem teda neslysela ale to zalezi taky na tom jakou poruchu š.ž. mas. Mas nejaky konkretnejsi dotaz?:)

MacaM

Ahojte, při snížené fukci štítné žlázy Vám mohu doporučit bylinné produkty české firmy OKG. Jedná se o alternativní medicínu, firma OKG využívá znalostí čínské medicíny a starých receptů ze 17.století s nejmodernějšími technologiemi. Vše je 100% přírodní bez chemické stabilizace a vedlejších účinků. Můžete mne kontaktovat přes uvedený web, ráda poradím a doporučím vhodné produkty. Marcela M.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou