Avatar uživatele
Kali

Máte kontakt na nějakou dobrou dětskou psycholožku. Dcera, skoro 5let, stále trpí občasným počůráváním, ve dne i v noci.

Nejlépe kolem Prahy 5 nebo Berounsko.Předem moc děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? pekynka před 4981 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pekynka

Máme tu uživatelku Čarodějnici, všimla jsem si, že se zabývá kineziologií, zkuste začít u ní, napsat jí mail a popsat problém.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Toruk

Zkus dceři poradit, aby pokaždé, když jde močit na wc močení přerušovala- vymočit se částečně a pak na pár sekund močení zadržet. Zadržení opakovat asi 5×. Pravděpodobně by vám toto poradila i ta psycholožka. Plus ještě něco dalšího…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Čarodějnice

Problém začal asi ve dvou letech.Děvčátko bylo nemocné a začalo se bát.Dejte pozor na lidi v okolí děvčátka,ponižují ho,chtějí sním manipulovat,po­nižovat aniž by jste o tom věděli.Je velice citlivá,chápa­vá.Mazlete se sní,muchlejte jí ,ale pouze vy rodiče a sourozenci.Nikdo jiný,cítí falešné lidi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Hlavně holčičce vysvětlete, že se nic neděje. I přední dětský neurolog říká, že do šesti let o nic nejde. Zkoušíte ji budit v noci? Spí tvrdě?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
straširybka

podle mne je to psychikou. někde jsem slyšela, že holčička se počůrala jen tehdy, když se její rodiče před spaním pohádali a matka řvala na otce, ať se už nikdy nevrací. holčička se hrozně bála, že o tátu přijde a to byla příčina. taky mám ale známou, její cca 8mi letý syn se počůrává, protože mu dr. prý zjistil nedostatek nějakého hormonu nebo čeho a kamarádce to v mládí prý také našli jí pak řekla její maminka, musí dozrát, někdy je to fakt až tak pozdě. jinak naší Deni budou 3 a taky začínám mít nervy, na noc má plenu a ráno je snad dvoukilová ☹

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek