Kali

Máte kontakt na nějakou dobrou dětskou psycholožku. Dcera, skoro 5let, stále trpí občasným počůráváním, ve dne i v noci.

Nejlépe kolem Prahy 5 nebo Berounsko.Předem moc děkuji.

Nejlepší odpověď
pekynka

Máme tu uživatelku Čarodějnici, všimla jsem si, že se zabývá kineziologií, zkuste začít u ní, napsat jí mail a popsat problém.

Další odpovědi
Toruk

Zkus dceři poradit, aby pokaždé, když jde močit na wc močení přerušovala- vymočit se částečně a pak na pár sekund močení zadržet. Zadržení opakovat asi 5×. Pravděpodobně by vám toto poradila i ta psycholožka. Plus ještě něco dalšího…

Čarodějnice

Problém začal asi ve dvou letech.Děvčátko bylo nemocné a začalo se bát.Dejte pozor na lidi v okolí děvčátka,ponižují ho,chtějí sním manipulovat,po­nižovat aniž by jste o tom věděli.Je velice citlivá,chápa­vá.Mazlete se sní,muchlejte jí ,ale pouze vy rodiče a sourozenci.Nikdo jiný,cítí falešné lidi.

verka

Hlavně holčičce vysvětlete, že se nic neděje. I přední dětský neurolog říká, že do šesti let o nic nejde. Zkoušíte ji budit v noci? Spí tvrdě?

straširybka

podle mne je to psychikou. někde jsem slyšela, že holčička se počůrala jen tehdy, když se její rodiče před spaním pohádali a matka řvala na otce, ať se už nikdy nevrací. holčička se hrozně bála, že o tátu přijde a to byla příčina. taky mám ale známou, její cca 8mi letý syn se počůrává, protože mu dr. prý zjistil nedostatek nějakého hormonu nebo čeho a kamarádce to v mládí prý také našli jí pak řekla její maminka, musí dozrát, někdy je to fakt až tak pozdě. jinak naší Deni budou 3 a taky začínám mít nervy, na noc má plenu a ráno je snad dvoukilová ☹