Losman

Mapa s vrstevnicemi

Dobrý den hledám nějakou online mapu, kde bych si při nejlepším mohl vybrat určité uzémí a ono by mi to vyhodilo nejvyšší a nejnižší nadmořskou výšku. Nevíte někdo o něčem? nebo o podobné aplikaci , která vám zjistí přesnou nadmořskou výšku? děkuji moc

Nejlepší odpověď
mosoj

Co říkáš na toto:
http://mapy.crr­.cz/tms/crr_a/pru­mysl/index.php?The­me=6&Values=23871890&­lg=cz_win#c=3536025%252C­5519376&z=1&l=a­jax_basemap,a­jax_prumysl,a­jax_prumysl_plochy&p=&

Poklepáním na požadované místo se ti zobrazí informace vlevo nahoře.Kolečkem myši si ji zvětši.

Losman

vypadá to dobře díky moc :)

mosoj

Také děkuji.