kniharamater

Jaké mapy mohu použít ve školní seminární práci?

Jaké mapy mohu použít ve školní seminární práci? Mohu získat mapu například pomocí výstřižků z mapy.cz ? Jak v takovém případě uvedu zdroje?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Screenshot (otisk obrazovky) – možnost použití pro osobní i komerční účely pouze z Obecné nebo Turistické mapy a to pro další publikaci v rámci vlastních dokumentů, tištěných letáků apod. ať už ve formě papírových výtisků tak i elektronických dokumentů (např. PDF). Doplnění vlastních informací (např. doplňující popisy) je povoleno. Seznam.cz však negarantuje vhodnost technické kvality podkladu pro toto použití.

Podmínkou pro publikaci je uvedení zdroje ve formě loga Mapy.cz (onas.seznam.cz/cz/ke-stazeni/loga/), v případě malých výřezů popisu: Zdroj: „Mapy.cz“.

Další odpovědi
Luxx

já jsem to v bakalářce uváděla takto: (zdroj: ‚název stránky‘)
v mém případě to bylo (zdroj: www.geoportal­.gov.cz), ve tvém bych to napsala jako (zdroj: www.mapy.cz)