mskom2

Kde sehnat manuál k automatické pračce ALTUS COMPACT 1001?

Dobrý den nevíte někdo kde by se dal sehnat manual na automatickou pračku ALTUS COMPACCT 1001

za jakékoliv info moc děkuji

Mskom

Odpovědi
orestez

Já sháním jako většina z nás na internetových vyhledávačích. To si nakopírujeme třeba na flešku nebo do mobilu a jdeme si to nechat vytisknout do papírnictví, kopírování. My ten manuál tady nemáme. Díval jsem se pod postel a nic. Kolikrát pomůže ve vyhledávání vynechat konkrétní model, tedy bez čísla 1001, protože manuály bývají podobné. Seriózní výrobci poskytují manuály ke stažení na svých webových stránkách, i když možná jen v angličtině.