Sanny

Manipulační hry pro děti

Doplňuji:
Potřebovala bych nějaké návrhy manipulačních her .

Nejlepší odpověď
huxa

inerciální tlumiče
Doplňuji:
klidně jim můžete pouštět jen hudbu či film s podprahovými zprávami…

Další odpovědi
honza19hk

Paleťák a do skladu.

XenieRo

Ahojky :) Taky by mě zajímalo, jak zabavíte děti? Hrajete si s nima nebo si vyhrají samy?

SuzanKa

No, jak kdy a jak s čím… někdy je potřeba, abych na ně dohlídla, ale někdy si prostě vyhrají samy :)

Pajka.111

Výborné hry, díky kterým se děti i něco naučí, jsou montesori hry Pipasik https://www.pi­pasik.cz/home­page-2/. Doporučuju.

GabulkaA

Jaké hry od toho Pipasik doma máš? Může doporučit pro kluka 6 let?