Pokynka

Mamka koupila novej sešit. Co si tam psát nebo kreslit?

Mám novej sešit bez linek a nevím, co si tam psát nebo kreslit :(

Nejlepší odpověď
Drap

Namaluj na všechny stránky otazníky!

Další odpovědi
da ny

Pokud má formát A4, nech si ho do školy na matematiku…

marci1

Nenapadlo Tě, že bys si tam mohla psát a kreslit co chceš ? Dělej si to, co sama cítíš, co Tě baví a zajímá. 🙂

Zbynas

Vezmi pravítko a načáruj si tam mřížky a pak ve škole hrajte piškvorky :)

Löwe

Dík za info, strašně jsem potřeboval vědět, že ti mamka koupila sešit. Teď už můžu v klidu zhynout.

P.S. Příště za každou otázkou napiš otazník, aby to nějakej chytrák zase nesmazal.

ReHu

A kdo to vědět, když ne ty?
Zeptej se třeba mamky, proč ti sešit kupovala.

huky

třeba ten papír sněz :3
na blbou otázku blbá odpověď

lexx

schovej si do školy, bude se hodit