Maminka má težké migrény, chtěla by vyzkoušet léčbu šarlatánstvím. Např. když uděláš dřep přestane tě bolet hlava.

oje maminka se trápí těžkou migrénou. Často ji bolí hlava, zvrací apod. Záleží na tom jak se vyspí, někdy se vyspí až moc a hlava ji bolí taky. Na migrénu má prášky, na které pojišťovna něco málo doplácí, ale i přesto ji stoji jedna krabička léků o dvou tabletách 500kč. Když si vezmete že ji hlava bolí každý druhý den, je to docela finančně náročné. A proto si prášek někdy prostě nevezme nebo si vezme jen polovinu. Opravdu se tím trápí. Sama říká že by chtěla zkusit nějakého šarlatána nebo něco takového.. který by ji vsugeroval, že např: když udělá dřep tak ji hlava přestane bolet. Vím zní to fanaticky, ale příznivé případy existují a proto by to chtěla maminka také zkusit. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? Popř. praktikujete tuto léčbu? napište mi zde .. předem moc děkuji.

Nejlepší odpověď
quentos

Na to se vykašlete a vyhledejte radši dobrého chiropraktika – migrény z 90% pocházejí od páteře. Vlastní zkušenost.

Další odpovědi
SajmonModer

Zkus tyhle stránky, zabývá se tím můj otec a je v tom fakt dobrý, musím ho touto cestou pochválit:)

Zdroj: www.michaelmoder.eu

hanulka11

Myslím,že migréna má také co dělat v celkové pohodě člověka a v jeho životním stylu,

Při léčbě migrény je často podceňována skutečnost, že existuje řada ovlivnitelných disponujících faktorů (stres doma a v zaměstnání, deprese, anxiozita, menstruace, menopauza, traumata lebky a krční páteře, dietní chyby jako požití alkoholu, nadměrné kouření, požití některých sýrů, citrusových plodů, nadměrný či nedostatek spánku, nezvyklá námaha, pobyt ve vysokohorském prostředí, redukční diety, víkend, exposice blikavého světla, nadměrný hluk, biometeorologické faktory, změna tlaku aj.).

Často stačí cílená změna životosprávy, specifická léčba depresivně-anxiózních stavů, event. hormonální léčba, psychoterapie, fyzioterapie k podstatné redukci počtu záchvatů

http://www.czech-hs.cz/detail_la­ik.php?id=804

VanesskaMala

Ty jo, to nevím, do toho bych asi nešla. Zkusila nějaké přírodní doplňky stravy? Já jsem si myslela, že mi nic nepomůže a pomohlo. Ať zkusím hericium https://www.nus­tore.cz/herici­um-extract-100-kapsli-nupreme/. Mně pomohla moc.