DaiWoman

Máme psa co dělat když zahrabává věci?

Vždy když koupíme nový balónek hned ho zahrabe jenom si nechá ten deset let starý. Jo a je to rotvailer

Nejlepší odpověď
kiticka951

tak ono to lze chápat,že si ten nový nechává na hrší časy.. My našeho psa nechali a časem si odvyknul cokoliv zahrabávat..

Další odpovědi
Syd

Třeba má prostě jenom rád ten starej a nechce, abyste mu cpali nějakej novej.

Drap

Pes zahrabá věci, bez rozdílu rasy. Některý více, některý méně. V zahrabávaném předmětu vidí svou kořist /potravu/ schovává si ji na horší časy. Pravdou je , že na to dost často zapomene. Vzhledem k tomu, že je to pro něho přirozená věc, je nejlepší nechat ho zahrabávat.

elektrikář

Jen ho nechte. Zalévat, a vyrostou další.

samicek333

Psi si takto schovávají své kořisti (nebo hračky) na později, kdyby na tom byli hůř. Přesně si pamatuje, kde, tu věc schová, takže si jí později určitě vyhrab. Že prý, pokud psa načapete, jak hrabe díru, přestane s tím a jde hrabat jinam, kde to nikdo neviděl, aby měl kořist v bezpečí. Další možnost je, že ho to prostě baví.