xillix1802

Mám zničený telefon? Podle mě ano.

Dobrý den. Mám chytrý telefon Samsung. 20× jsem špatně nakreslil můj znak. To jsem ho zapomněl, ale teď už jsem si vzpomněl. Problém je v tom, že to po mně chce přihlášení do Googlu. Ale i když píšu správně heslo i e-mail, mám vypnutý shift a tak, tak mě to prostě nechce poznat. Poradíte mi prosím, jak ho odblokovat, ale ne zresetovat? Moc a moc děkuji…

Odpovědi
JájsemRaibek

A co takhle zkusit se přihlásit do googlu z počítače, tam zadat změnit nastavení hesla tak, aby ti to bral telefon bez šiftu a následně se z toho telefonu přihlásit. To by nešlo?

anonym

Jakej je to typ?